Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen abszolút jó minőségű...

Milyen abszolút jó minőségű sminket ajenlotok!? Esetleg szakértők tanácsát nagyon szívesen fogadom!

Figyelt kérdés
Női dolog,hogy sokszor évekig tart mire az ember megtalálja a számára tökéletes alapozót,hidratálókrémet stb...Nos hát én megbékéltem és be is vált mondhatni smink téren A maybelline-es folyékon alapozó,kőpúder(most nyáron csak egy kevés habos alapút szoktam feldobni),és a spirált is szeretem tőlük...No de,hogy a lényegre térjek mivel nem a leg tartósabb nap végére lekopik az alapozóm stb. Nem tökéletes.Mit ajánlotok?Ami abszolút jó minőség tökéletes a fedés,tartós,lélegzik is a bőröm kellőképpen.Vannak a nagy márkás példák Chanel pl.De mi ami igazán jó? :)

2015. júl. 10. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:

chanelt még épp nem próbáltam, de estée lauder és clinique alapozót igen. őszintén megmondom, nem jöttek be. talán túl sokat vártam tőlük. eleve elég világos bőröm van, és nem találtam igazán megfelelő színt magamnak a kínálatukban. nem tűntek tartósabbnak az addig használt maybelline és rimmel alapozóimnál. zsírosítottak is, pedig zsíros bőrre valót vettem.

azért még a mac-et és az yves saint laurent-et ki fogom próbálni, de nem rögtön veszem meg, hanem feltetetem magamra az üzletben, és ha tetszik, akkor megveszem.

egyébként szerintem az ilyen olcsóbbaktól, mint a maybelline sem kell félni. van egy sminkes, lisa elridge, aki a lancome-nak dolgozik, leghíresebb sztárokat, modelleket sminkelni a leghíresebb divat magazinok számára. van egy youtube csatornája, és sok videóban egyszerre használ chanel, mac, lancome és a drogériás márkákat, maybelline, rimmel, ezeket. szóval, ha egy profi sminkes szerint ezek jók, akkor én hiszek neki, hiszen ő eléggé ért hozzá.

2015. júl. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Krémmánián nézd meg bizonyos termékek visszajelzéseit. A MAC-ről mostanság ódákat zengenek, annak ellenére hogy kicsit festék szaga van.
2015. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az AVON-t próbáld ki, még árban is jó
2015. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!