Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb tampon-márka?...

Melyik a legjobb tampon-márka? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok lécci.
2010. ápr. 16. 15:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én először egy tök márkátlan bóvli tamponnal kezdtem mert hirtelenbe kellett mivel strandra akartam menni és mikor jönne meg ha nem akkor az volt életem első tamponja és elég jó volt azóta hogy használtam mellette mást is nagy különbséget nem tapasztaltam köztük ... használtam az OB flexia normál és a silk touch super ez utóbbit tényleg nagyon könnyű felhelyezni és eltávolítani is és nedvszívó képessége is jó ! Írtátok Naturella illatosított tampont ,hát tamponba nem is de szárnyas betétben szoktam használni a legkisebb nedvszívó képességűt a tampon mellé ha megyek valahová ,ha esetleg történne egy kis "baleset" és az illata is nagyon kellemes ! Tamponban valahogy nem csábít hogy kipróbáljam! De az OB tampon terméke mindent visz szerintem !
2013. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
"13.42"vagyok ... ja és 22 éves :-)
2013. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!