Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom így a Lyndinette...

Abbahagyhatom így a Lyndinette20 tabletta szedését?

Figyelt kérdés

Rendszertelen havim miatt írták fel kb. 1,5 éve. Az utóbbi fél évben előjött pár tünet és mostanra betelt a pohár most rögtön akarom abbahagyni. ( reggeli rosszullétek, szörnyen alszom, stresszes vagyok, rossz közérzet)

Jövőhét szerdán szedném be az utolsó szemet, de már ma abba szeretném hagyni. Lesz ennek valami következménye ha nem szedem végig? Mire számíthatok? Abba lehet így hagyni?


2010. ápr. 16. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! én is pont ilyet szedek.. És ha abbahagyom előbb, akkor előbb jön meg, de amúgy semmi gond nem lesz belőle. Én akkor csináltam, amikor nyaralás miatt előbbre akartam hozni a havimat, és abbahagytam előbb, mint ameddig tartott volna az adott levél. Szerdán vettem be az utolsót, és vasárnap jött meg. Szerintem nyugodtan abbahagyhatod.
2010. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szedd be végig, ne szakítsd meg a ciklusodat, egy hetet kibírsz, és mi van ha nem is attól van?
2010. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De majdnem biztos vagyok benne, hogy a gyógyszer miatt vannak ezek a problémáim, mert a gyógyszermentes heteken kiválóan érzem magam. Jól alszom, jó a közérzetem stb. Viszont már tényleg nagyon nagyon rosszul viselem tehát nem várom meg a szerdát. Ha vki volt ilyen helyzetben írjon!
2010. ápr. 16. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak mellékhatások, és én elmentem dokihoz, és azonnal abbahagyatta velem. Szóval vagy elhiszed, amit mi itt írunk, vagy elmész te is dokihoz. De amúgy semmi bajod nem lesz, ha abbahagyod, csak amit az első írt, hogy előbb jön meg. ennyi
2010. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szedtem ezt és nálam is betelt a pohár (nőgyógyászati bajok voltak) Én végigszedtem a levelet és utána abbahagytam. Kibírod már a szerdát nyugi :) Szedd végig az a biztos, akkor nem kavarod meg annyira a szervezetedet.
2010. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!