Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kesik a menstruaciom! Nm...

Kesik a menstruaciom! Nm fekudtem le senkivel! Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer meg ugy volt hogy 4 honapra maradt ki es most nm volt ebbe a honapba mitol lehet?? 14/L
2016. júl. 21. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korban még nem áll be rendesen a mestruáció.

Majd megjön, nem szabad ezért aggódni.

2016. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne felj semmi gond! Fiatal vagy meg es feltetelezem max 1 eve jott meg a mensid! Velem is volt ilyen! :) meg nem allt be rendesen es azert nem jott meg! Pl nekem az elejen minden 2. Honapban jott meg! Most hogy 4 eve meg van most kezd be allni ugy h kb 3-4 nap + -

Pl most is mar 4 napja kesik! Es en bizony lefekudtem a parommal de mindig 100% osan vedekezunk (ovszer es tabletta) viszont meg igy is van bennem egy kicsi felsz hogy de mi van ha!

De nyugi! Semmi bajod! Majd meg jon az!!!

2016. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem feküdtél le senkivel, abszolút semmi okod az aggodalomra. 14 évesen még heteket csúszkálhat fel-le, nem kell még ilyenkor beállnia. Barátnőmnek fél évig meg se jött, de már 19 éves és rendesen beállt neki.
2016. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. júl. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!