Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászom lehet, hogy...

A nőgyógyászom lehet, hogy már unja, de megint gond van. Nem szeretnék visszamenni ezért. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig volt folyásom, majd kiderült, hogy vmi bakteriális fertőtésem van, erre szedtem antibiotikumot, meg gomba elleni kùpot is használtam, hogy megelőzzük a gombát.

Most végre befekyeztem ezt a kúrát, (közbe menstruáltam is) és pár napja viszket a hüvelyem, egészen belül is. Kicsit piros, és kellemetlen szagù, mint a kezelés előtt.

Canesten után is ez van, meg hát nem is vagyok gombás a kenet alapján.

Elegem van, most visszakellene menni, de szerintem már neki is elege van.


Nem vagyok még 18, de felnőtt nőgyògyászhoz járok. Sokszor a felnőttek se problémáznak ennyit, ezért is inkább otthon oldanám meg a gondot.

De hohyan? Ti mit tanácsoltok?



2016. júl. 21. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudod otthon megoldani. Olyan meg nincs, hogy unja.... Ez eleg buta gondolat toled.
2016. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cickafarkfüves ülőfürdő elég sok nőgyógyászati problémára hatásos.
2016. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem hatott sokat a kezelés a menzesz miatt, olyankor ha tudjuk hogy közeleg akkor nem kezdjük el, ha pedig váratlanul megjön akkor addig felesleges használni, utána amikor 100%ig elmúlt akkor kell újra használni. Hüvelyflóra visszaállítás kellett volna a kúra után. Főleg hogy szedtél antibiotkumot, az konkrétan meg a gombát hozza elő... Hiába kaptál rá gyógyszert az utána jön elő. Ezért kell a visszaállítás mellé.
2016. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válts orvost és próbálj egy tisztességes, normálist keresni.
2016. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Talán szeptemberig kapok időt. Megpróbálom a fürdőt:)

Az orvosom amúgy jó szakember, csak ezt most elsiettük.

2016. júl. 22. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!