Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira tanácstalan vagyok!...

Annyira tanácstalan vagyok! Valaki segitsen! Mi Lehet a gond?

Figyelt kérdés
2honapja össze vissza van a menstruaciom. Mult hónap 9én megjött de csak ilyen barnázás volt elmenntem dokihoz megvizsgált azt mondta minden redben irt fel gyógyszert hogy megjöjjön rendesen 15én meg is jött. Ebbe a hónapba 18án jött meg de megint csak ilyen nagyon sötét valami és csak akkor észre vehető ha pisilek és kitörlöm magam. (Bocsanat de csak igy tudom leirni) annyira tanácstalan vagyok. Orvosról orvosra jártam. Esetleg volt már igy valaki?

2016. júl. 20. 23:10
 1/4 anonim válasza:
fogyás, stressz, hormonváltozás esetleg ezek miatt.
2016. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg attól lehet hogy sokat híztam? és ez befolyásolja a teherbeesést :( ?
2016. júl. 22. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a hízás okozhatja ezt, szerintem idővel rendeződik. De ne stresszelj ezen, mert akkor még rosszabb lesz (tapasztalat)
2016. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs hormon ingadozásod? Az indokolhatja a hizást és a ciklus zavart is.. És csak spec. vérvétellel lehet kimutatni, külső jele nincs. Vagy ciszta is csinálhatja. Ultrahangozott a doki?
2016. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!