Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen Canesten...

Hüvelygomba ellen Canesten kombi uno vagy Idelyn hüvelytabletta? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Canestent vettem és hatott is, de gondoltam lehetne váltani. Sajnos ez nálam gyakrabban visszatérő probléma...Mindegyiknek van pro és kontrája, és ezért vacillálok igazán. A canestennek előnye h egy napos a kezelés java, aztán max egy hét és elmúlik, ellenben az idelyn az minimum 10 napot vesz igénybe, viszont ez egybefoglalja a probiotikumot is, míg a kombihoz külön kell az is.A canestenhez van applikátor, míg az idelynnél nincs és félnék h ndem tudom elég mélyre helyezni. Ti melyiket javasolnátok inkább? tapasztalatok?
2016. júl. 24. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Canesten Kombit kezdtem el használni tegnap, mivel ugyanez a problémám, és már az első használat után éreztem, hogy kellemesebb... A kúptól meg aztán végképp... Kenegessed jó alaposan és jó lesz:) Az Uno-t azért nem mertem megvenni, mert igaz erősebb, viszont az csak egy tabletta. Inkább ezt a 3 napos kúrát próbálom meg. Sok sikert és jobbulást!
2016. júl. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi és neked is jobbulást! Én végül Uno-t vettem, meggyőzött a reklám, minél rövidebb és hatásos kezelés, és már másnap éreztem a különbséget :D
2016. júl. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!