Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A baratommal gumi nelkul csi altuk de elotte oralisan csibaltam neki hogy jojjon az elovaladek es csak utanna tette be. Amikor erezte hogy el fog menni akkor kivette es a puncim melle elvezett. Szerintem nem sok esely van arra hogy terhes leszek de o meg jobban fel mint en ugyhogy a valaszokat majd meg mutatnam neki hogy nyugidjon meg.. De azert en is kivancsi vagyok a biztosra akarok menni :)
2016. júl. 25. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Kategoriaert bocsi.!
2016. júl. 25. 13:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó sok esély van, gratulálok. :)
2016. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos védekezés nem védekezés. Az előváladék nem csak az aktus legelején jön, hanem az aktus során bármikor távozhat kis mennyiségben, sok-sok életképes spermiummal. Úgyhogy hajjaj, de még mennyire hogy lehetsz terhes! Nagyon is, ugyanis buta vagy, meg a barátod is.

Ha féltek, akkor egyet árulj már el: mibe került volna gumit húzni?


Tesztelj és imádkozz, mert más már nem tehetsz.

2016. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!