Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Régóta van egy piros pattanáss...

Régóta van egy piros pattanásszerű csomó a mellemen, honnan tudom, hogy nincs baj?

Figyelt kérdés
Szerintem már legalább egy-két éve a mellkasom közepén ott lehet, talán még anno a háziorvosomnak is mutattam de bőrgyógyásznak nem. Olyan mint egy kitüremkedő piros csomó, kb. akkora mint egy régi egyforintos. Nyomásra nem érzékeny én régen szőrtüszőre gondoltam. Ha valami súlyosabb lenne az már ennyi idő után előjött volna? Mi lehet ez? 26F

2015. jan. 25. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintemnegy betokosodott kelés lehet.
2015. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet mert ennyi idő alatt a méretén sem láttam változást, minden esetre a bőrgyógyászhoz kérni fogok egy időpontot
2015. jan. 25. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs róla képed? Lehet keloid is.
2015. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A neten néztem meg ezt a keloidot - nem hallottam még róla - egy-egy kép dettó olyan mint ami rajtam van.
2015. jan. 31. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!