Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem alsó részén megjele...

A péniszem alsó részén megjelent egy fél centi átmérőjű pattanásszerű duzzanat. Ez kb egy hete jelentkezett. Utánaolvastam és azt láttam hogy hagyjam majd elmúlik de egy héttel később sem múlt el. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
16 leszek idén és még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, a kollégiumban többen ittak az ásványvizemből lehet, hogy ott kaptam el valamit? Kérlek segítsetek....
2013. márc. 5. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el háziorvoshoz, vagy urológushoz, lehet, hogy nem csak egyszerű pattanásról van szó, szóval mindenképp nézesd meg magad. Esetleg valamelyik szülőddel beszéld ezt meg, ne legyél szégyelős, ezt nem kell szégyellni, nem játék!

Fiúmank volt egyszer hasonló, de neki egy héten belül visszahúzódott. Elmúlt, azóta sem jelentkezett! 20N

2013. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen de ahogy utánaolvastam ez akár szifilisz vagy péniszrák is lehet... de remélem egyik se. Ma is és tegnap reggel pedig lehámlott a teteje
2013. márc. 5. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondom, mindenképp látogasd meg az orvost! Úgy néz ki, hogy ez nem pattanás, de ilyen fiatalon még nem kell a péniszrákra gondolni! :) Nyugodj meg, és minden rendben lesz, csak minél előbb keress fel egy szakorovost!! :)
2013. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés az lesz hétfőn megyek be a helyi kórházba megnézetni és köszi még egyszer
2013. márc. 5. 14:47
 5/6 NAGY VIKTOR válasza:
Na mi lett a vége?
2013. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elmúlt magától :DDDD
2013. ápr. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!