Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokás Aquaworld-megfogjönni...

Szokás Aquaworld-megfogjönni story. Viszont csak az nap, és az is talán. Természetesen rakok azért be tampont, de vízben nem szoktam elfolyni. Ebben az esetleg elég ha kicsit ritkábban cserélem?

Figyelt kérdés

Most fogok előszőr Aquaworldbe menni 16 évesen, ha lelőnek én akkor is megyek.

Egyébként 4-5napig tart, gyenge vérzés, az utolsó 2 nap tisztaságival túlélhető, az első kettő meg elég görcsös, de nem sok. Voltam már medencében tamponnal, nem volt semmi gondom, ugráltam megminden, sőt csak napozás után vettem ki. Jó, ezért ne szóljatok le, tudom, hogy egyből kellett volna.

Ittam citromlevet, ettem C-vitamint tabletta,pezsgőtablettaként, paradicsomat is ettem - ezeket mind tegnap főleg, és csütörtök az időpont, szóval nem tudom, hogy használni fog-e és még ideges is vagyok miatta.


2016. júl. 26. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Szokásos*

Bocsi~

2016. júl. 26. 09:04
 2/6 anonim válasza:

Ha raksz be tampont, azt csak a táskádba tedd. :)

Nem jó ötlet tampont feltenni szárazon, főleg azért, mert egy napot simán késhet a mensid. Tartsd készenlétben, csak ha megjön akkor használd.

2016. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, de nem szeretnék csúszás közben csíkot hagyni magam után.:s

Általában vízben nem folyok el, akkor se ha meg van, de akkoris.

2016. júl. 26. 14:54
 4/6 anonim válasza:

Hogy döntöttél, csak használod a tampont?

Érzed, hogy meg fog jönni, vagy semmi?

2016. júl. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fog. De nem tudom, ért már váratlanul.

Mindenesetre készítek be magamnak mindent táskába.

2016. júl. 27. 11:41
 6/6 anonim válasza:

Jól teszed, legyen ott minden, de talán szerencséd lesz.

Vidd be a táskád a fürdőbe, hogy igazán kéznél legyen szükség esetén.

2016. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!