Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy borotváljam a fanszőrzete...

Jasmine999999 kérdése:

Hogy borotváljam a fanszőrzetem szinte teljesen simára bőrirritáció nélkül?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Ha a szemérem dombomtól lefelé húzva a pengét borotválok, nincs bőrirritáció, viszont a szőr vége fekete és nagyon látszik a bőrömben. Ha lentről a szemérem dombomtól felfele borotválok, úgy eltűnne a szőr, és szinte teljesen sima lenne, de piros pöttyeim lesznek a szőrök helyén, és néha vérzik is, aztán napokig viszket. Eldobható, sima borotvát használok. Mit csináljak másképp?

2016. júl. 26. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Gyanta
2016. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és ugyan ez a problémám.
2016. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Használj olyan borotvazselét, vagy habot, ami megkönnyíti a dolgokat, és a borotvából sajnos jobb minőségbe kell beruházni. Én csak hárompengéset veszek, a két pengések semmit se csinálnak. Egy-két alkalom után pedig mindenképp csere, mert különben az életlen penge is irritálni fog.

Utána egy nyugtató krém, ami fertőtlenít is (van aki krémdezodort használ a szeméremdombra, de annál lejjebb tilos!) és nem fogsz viszketni.


A szőr növekedéssel ellentétesen borotválva lesz az eredmény a legtartósabb.


És ha nem muszáj, akkor ne naponta, hanem inkább két-három naponta nyúzd a bőröd. Ha alapos munkát végzel, másnap még teljesen "használható".

2016. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ide milyen zselét lehet használni?
2016. júl. 26. 10:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy habot?
2016. júl. 26. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy Gillette borotvagélt,sokáig elég lesz és veszel egy csomag 3 pengés női borotvát,de nem a legolcsóbb gagyit,inkább fizess ki 3-4-5 db-ért 1200-1800 Ft-ot. Utánna pedig nyugtatókrém-vagy a legjobb és legolcsób a kamillás hintőpor.
2016. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6/6 bingooooo !!
2016. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!