Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet így feldagadva?...

Mitől lehet így feldagadva? Gombás fertőzés lehet? Lehet hogy nem múlt el és rosszabb formában jött elő? Holnapra van időpontom nőgyógyászhoz, szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

3 hete fáj a csiklóm,éget,viszket. Először mikor elkezdett fájni használtam rá Canestent amit a nőgyógyász írt fel(nem nekem, otthon találtam). Attól elmúlt a viszketés, szerintem az gomba volt. De csak addig kentem amíg viszketett.

2 hete pedig sokkal rosszabb.. Annyira fel van dagadva hogy menni sem tudok már, 2 tubus Canestent elhasználtam de nem használt rá semmit sem. A szeméremajkak annyira fel vannak dagadva hogy egy rendes bugyit nem tudok felvenni mert fáj tőle, a lábamat nem tudom összerakni.

Nem tudom mitől lehet... 13/L



2016. júl. 26. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Fertőzés. Irány a doki. Az is lehet, hogy urológiai probléma. A Canestent hiába kened rá, nem jó mindenre.
2016. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ezt a fertőzést hogy lehet elkapni? nekem mind a kétszer úgy kezdődött hogy idegen helyen mentem el WC-re..
2016. júl. 26. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy példásul csodásan el lehet kapni. El lehet kapni nem megfelelő tisztálkodással, nem alaposan mosott fehérneművel, koszos kézzel való törléssel, stb.
2016. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha, értem..rendesen tisztálkodok és a fehérneműim is mindig ki vannak mosva szépen. arra gondolok még hogy mielőtt felhelyeztem a tampont azelőtt nem mostam kezet és hogy lehet ettől van?
2016. júl. 26. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is lehet. Mindig tiszta kézzel kell magadhoz érned és idegen helyen semmiképp ne ülj a wc-re.
2016. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :) és még annyit szeretnék, hogy holnap ugye kenőcsöt és gyógyszert(jobb esetben, remélem)fogok kapni. 9.-én pedig megyünk nyaralni, hogy addigra el fog múlni?
2016. júl. 26. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a megfelelő kenőccsel, gyógyszerrel egy-két nap alatt elmúlik majd.
2016. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) most valamennyire megkönnyebültem. :)
2016. júl. 26. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Jobbulást.
2016. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!