Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis pattanásszerű valamik...

Kis pattanásszerű valamik vannak a szeméremajkaimon, és a hüvelynél is körben. Korábban voltam már gombás lenn, de mindig visszaalakul. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban alakul vissza. Hüvely kup az jó lenne rá?

És a krémet mennyi ideig használjam rá, és naponta hányszor, hogy teljesen elmúljon?

Orvoshoz nem szeretnék vele menni, egyenlőre.



2016. júl. 26. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana, ha orvos látná!!! Ha az otthoni praktikák nem használtak és visszatérő fertőzésed van, akkor azt alaposan ki kell vizsgálni és a megfelelő kezelést alkalmazni, mert eldurvulhat a dolog!
2016. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most olvastam utána, hogy 1-2 hétig alkalmazni kell a kenőcsöt, mert így visszatérhet. Én sosem használtam ennyi ideig a Canestent, talán azért alakulhat vissza?

És ha, vennék Canesten kombi unot az szerintetek sokat használna, hogy a kup is belülről elűzi a baktériumokat?

2016. júl. 26. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
A kúp baktériumokra nem jó, csak gombára. Kellene tudni, hogy egyáltalán mi a probléma? Ha nincs bűzös folyásod, akkor az nem gomba.
2016. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs büdös folyásom, sose volt.Csak kívülről, ég és kis apró pattanásszerű nem tudom mik vannak. Akkor csak külső gomba, ezekszerint.
2016. júl. 26. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs folyásod és viszkető, égő érzés a hüvelynél, akkor az nem gombára utal! Nem borotválod véletlenül ott? Mert lehet ám, hogy csak a borotválkozás utáni kipattogzásról van szó! Ezért kellene orvosnak látni, mert lehet hogy kezeled ugyan, de nem is arra a betegségre, amire kellene 😩 Mi ugyan próbálunk Neked itt segíteni, de 1: látatlanban igen nehéz, 2.: nem orvosok vagyunk, csak hétköznapi emberek... Hidd el: pikk -pakk túl lehetsz rajta, ha megmutatod a dokinak és a MEGFELELŐ kezelést kapod 😉
2016. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Égő érzésem van, meg fura érzés is pl ha tangában vagyok akkor azt le kell vennem, mert annyira irritál. És igen borotválom, de nem hiszem, hogy az okozná ezt. Ha nem javul, most ettől a kenőcstől akkor elmegyek orvoshoz.

Köszönöm a sok jó választ. :)

2016. júl. 26. 22:51
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
A gombára nem jellemzők a kiütések. Érdemes lenne orvoshoz menni és kideríteni, hogy pontosan mi az, mert szemölcsnek vagy herpesznek tűnik így elsőre.
2016. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem nevezném kiütésnek, de köszönöm el megyek majd orvoshoz!
2016. júl. 26. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!