Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha heteket késik a menzeszem?

Baj ha heteket késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
Igen élek nemi életet de mindig megprobálok a leg elővigyázatosabb lenni, pár napokat szokott késni de heteket nem igazán szerintetek nagy a baj? 18l

2016. júl. 27. 04:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is végezz terhességi tesztet.Utána mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Kérd meg, hogy adjon beutalót hormonvizsálatra.
2016. júl. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagy a baj, igen.

Vagy már 10-12 hetes terhes vagy, és mire kiderül, már el se vetetheted.

Vagy eléggé felborult a hormonháztartásod, ami ennyi idősen nem túl gyakori, és annak is oka van.


Az is baj, ha nagykorú, felnőtt nőként pár hét alatt se sikerül addig eljutni, hogy csinálj egy 400 ft-os terhességi tesztet.

Remélem, kamu a kérdés.

2016. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kis baj is, és nagy baj is, meg öhöm és bódottá is. Doktor bácsit/nénit keresd fel, majd ő megmondja.
2016. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #2válaszoló voltam nőgyógyásznál tesztet is vettem a teszt azt irta pozitív a nőgyógyászom aztmondta hogy negatív... Nem az volt a kérdésem hogy terhes lehetek e hanem hogy utalhat e valami problémára a szokatlan késés .. Attól hogy 18 vagyok nem azt jelenti hogy felelőtlen.. A 3 év során a párom is és én is felelősségteljesen voltunk együtt .. A nirmális válaszadóknak köszönöm
2016. júl. 28. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!