Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha mindig 1 vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha mindig 1 vagy másfél heteket késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtál kort, esetleg szedsz e fogamzásgátlót... Ha mindig késik akkor nem lehet nagy a gond, de én a helyedben felkeresném a nőgyógyászomat. Lehet a fogamzásgátló tabletta segítene a ciklus beállításába. ÜDV23F


"Nem értem, hogy a nők ilyen problémával miért nem a nőgyógyászukat keresik fel"

2010. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok,és nem szedek fogamzásgátlót,mivel jelenleg nincs szükségem rá.Amúgy két gyermekem van.
2010. jún. 1. 09:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam már nőgyógyásznál,de nem kaptam konkrét választ rá,csak azt,ha ez továb is fennáll majd menjek vissza.
2010. jún. 1. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen csak ilyen hosszú a ciklusod. De persze lehet hormonzavar is a háttérben. Azt kellene kideríteni, hogy a peteérésed kb. egyidőben van-e (tehát a ciklus meghatározott részében) vagy az is ingadozik.

Ha a nőgyógyászod nem foglalkozik ezzel a problémával, keress másikat.

2010. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És visszamentél????
2010. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát minden hónapban +1 hetet késik vagy minden hónapban 35 napra jön meg (tehát az "átlag" 28-hoz képest mindig egy hetet csúszik --> nagyjából 35 napra jön meg mindig?)

Utóbbi nem probléma :)

2010. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van én 22éves vagyok!Van amikor 2 hetet is csúszik,és volt már olyan hogy egy hónapba 2x is megvolt
2010. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
.....hát nem mentem még vissza,mert más panaszom nincs ezzel.....de talán az is közrejátszhat,hogy nem élek nemi életet mostanában?
2010. jún. 3. 20:34
 9/9 A kérdező kommentje:
....bár ez lehet hogy hülyeség
2010. jún. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!