Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett terhessé...

Fogamzásgátló mellett terhesség? Többi lent:

Figyelt kérdés
Két hónapja szedek fogamzásgátlót, azóta óvszer nélkül szeretkezünk. A mostani ciklusom 29. napján járok és semmi jele annak hogy meg fog jönni, csak kicsit görcsölök néha. Kezdek kicsit aggódni. Vasárnap kell elkezdenem szedni az új levelet. Előfordulhat terhesség, vagy csak azért van mert még nem állt be a szervezetem rendesen a tablettával?

2016. júl. 27. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy nem állt be a szervezeted, de biztosat nyilván tesztelés után fogsz tudni.
2016. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a teszttel még várok pár napot mert amúgy 30 naposak a ciklusaim általában vagyis a tabletta előtt így volt szóval lehet ez még belefér
2016. júl. 27. 13:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A 30 napos ciklus nem fér bele a tablettába. 28-nak kell lennie, ha nem jön meg akkor nem jó a gyógyszer neked vagy terhes vagy. Mindképpen teszt mielőbb! Lehetséges egyébként, nem 100%-os a tabletta védelme sem, nem létezik 100 csak ha nem szexel az ember. Hányás hasmenés, gyógytea vagy gyógyszer nem volt a szedés közben? Az első hónapba amúgy még ajánlják erősen az óvszert. Egyáltalán nem volt óvszer mióta szeded?
2016. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett 28 napos lesz a mű ciklusod, az lényegtelen, mennyi volt előtte. Az első hónapban ugye még használtatok gumit?
2016. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen az első hónapban még az orvos is mondta hogy ajánlott úgyhogy használtunk is. Csak Lactivot szedtem mert valami nem stimmel a gyomrommal de ez már régebbi történet nem a tabletta miatt van. Hasmenésem sem volt kicsit lágyabb a székletem de nem hasmenés szerűen.
2016. júl. 27. 16:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennek jó lenne utánajárni mert ha nincs rendben a gyomrod akkor lehet nem volt 100% a felszívódás! Teszt mielőbb és doki, mert ez nem normális, valószínű nem jó a gyógyszer.
2016. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Még csak 2 hónapja szedem az orvos azt mondta hogy 3 hónapig normális ha még nem áll be rendesen. Ez az első fogamzásgátló amit életemben szedek. A gyomrom azért nem jó mert van egy enyhe laktóz intoleranciám és néha függetlenül attól hogy nem fogyasztok tejterméket rosszul leszek kicsit.

Tesztet mindenképp csinálok ha ma nem jön meg.

2016. júl. 27. 17:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor a tabletta zavarja mert abban van laktóz és aki érzékeny annak van vele baja. Nekem is zavarta azért lett gyűrűm, mert a tej és telítődés után jönnek a tünetek.
2016. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam a papírját tényleg van benne... nem értem akkor az orvos hogy írhatta fel na mindegy :/ Akkor valószínűleg ezért vagyok rosszul. De a tabletta ettől függetlenül védett az elmúlt hónapokban vagy arra se számítsak? Mert akkor viszont lehet hogy most elkezdek nagyon kiakadni
2016. júl. 27. 18:37
 10/17 anonim ***** válasza:
Én vennék egy tesztet... :/
2016. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!