Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket az egész pinám, és ég...

Viszket az egész pinám, és ég is. Az ajkaknál belül és a hüvelybemenet körül kis, nagyon apró kiütésnek tűnő valamik vannak (észre sem vehetőek, csak érintéskor). Canestennel kezelem, de attól is viszket és ég ugyanúgy. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Itthon nem merem elmondani, mivel csak apukámmal élek, és kínos lenne ilyet mondani neki. 19

2016. júl. 27. 23:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6%
én nőgyógyász vagyok ez lehet gombás, bakteriális betegség akár nemibetegség is de igy ismeretenül nehéz megmondani küldj képet és keresek rá megoldást
2017. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
ja! Képet arról a pináról! Én is nőgyógyász vagyok! Gombás fertőzésekből doktoráltam magna cum laude!
2017. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22 XDDDDDD
2017. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27%
Ki kell nyalatni sok csávóval👅
2017. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Szia tudok valahogyan segiteni nem tudom hogy ki nőgyógyász vagy ki nem de abban van igazság hogy lehet bakteriális vagy gombás fertőzés.Csak ahoz képetkéne látnom hogy tudjak segiteni valahogy
2018. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!