Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenet érzékeny, fáj,...

Hüvelybemenet érzékeny, fáj, vérzik - szex közben, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Korulbelul fel eve tapasztalom, hogy a huvelynyilasnal mintha lenne valami, tehat nem siman a huvely hanem valami mas szovetek is, notmal esetben nem fajnak. Na ez a valami Oktoberben verzett szex kozben. Elmentem nogyogyaszhoz aki azt mondta hogy ez rendjen van mert a szuzhartyam "maradvanya" (mellesleg 5 eve nem vagyok szuz) ami megmarad, leszakadt. Na most az a baj, hogy tegnap is vereztem, viszont csak maszti volt (annal viszont soha nem tapasztaltam verzest), oktober ota nem is szexeltem. Most kb rettegek, mi lesz ha lefekszem valakivel es ujra verezni fogok... 20 eves vagyok, ez a problema nagyon megkeseriti az eletem, nem igazan tudom elkepzelni mi lehet ott ami verzik es ilyen mertekben fel tud szakadni, valakinek vam otlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2016. ápr. 19. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el magánorvoshoz...
2016. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 23 éves vagyok és nekem is többször volt már vérzésem szex után. Én már voltam nőgyógyásznál rákszűrésen, ami negatív lett. Ultrahangon (hüvelyin és hasin is) és ott is minden rendben. Nem szedek másfél éve fogamzásgátlót. Méhszájsebem nincs.

Neked mit mondott az orvos? Mitől lehet ez?

2017. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!