Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut tablettaval lenne...

Norcolut tablettaval lenne kerdesem. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Ezelott szedtem most megjott. Nagyon sok jonn nekem pedig randim lesz. Ha be veszek belole egy szemet az aznapra elmulasztana vagy csak enyhitene rajta hogy ne verezzek annyira? Randi elott egy oraval ha be veszem ugy rendben lenne? Tudom hogy itt senki sem orvos,de hatha tudnatok segiteni elore megkoszonem:)

2016. júl. 28. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem cukorka... Ne kavargasd a hormonjaidat. Feldugsz egy tampont, és nincs probléma.
2016. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Norcolut hormontartalmú szer, csakis úgy szedd, ahogy az orvos mondta.
2016. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így nem segít semmit, folyamatosan kellene szedni akkor hat, egy szem semmit nem ér, egy nap alatt sem, sőt bármit okozhat, lehet tőle erősebb is akár így. Ciklusszabályozásra használják, ha már elindult akkor nem fékezi meg, nagyon bekavar inkább, össze vissza pedig tilos szedni. Csak doki utasítására szedhető, indokolt esetben.

Egy randi miatt felesleges bekavarni, sőt később is lesz ha lesz, mindig nem lehet a menzeszt igazítani hozzá, egyel többször mész wc-re, nagyobb tampont/betétet teszel be inkább vagy elnapoljátok ha annyira nem akarsz így menni. A férfiak tisztában vannak azzal hogyan működik egy nő és mivel jár, aki ezt nem érti meg, azzal ne is kezdj! :)

2016. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!