Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clenbuterol tablettával...

Clenbuterol tablettával kapcsolatban fontos kérdésem lehetne?

Figyelt kérdés
Férjem szedi, azt tanácsolták, ne fogyasszon mellette tejet, tejtermékeket. És helyette más? Azt mondták neki, hogy van a tejben valami, ami miatt nem fejtheti ki a hatását. Pontosan mi? És ha helyettesítjük a tejet? Lehet? Pl növényi eredetű tejek, mandulatej, rizstej, stb??? Köszi előre is!
2014. jan. 15. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Tejet azért nem fogyasztunk, mert gyulladásfokozó és erősen megemeli az inzulinszintünket, tehát hizlal.


Clenbuterolt meg nyilván ugyan úgy senki sem eszik mint ahogyan tejet sem, mert veszélyes, a tej is és a különböző gyógyszer-mérgek is.


[link]

2014. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp most térünk át a családdal az egészséges életmódra, így tejet sem fogunk fogyasztani, ahogyan a cukrot és a fehér lisztet is kiiktatom. A kérdésem lényege az, hogy milyen alkotóelem az, amit kerülni kell, ami a tabletta felszívódását gátolja. Nem tudom lebeszélni a férjem a tabi szedéséről, így ahogy tudom, inkább támogatom. Bár nekem sincs jó véleményem a tabi szedéséről. Nem rendszeres fogyasztója kíván lenni, csupán szeretne vele fogyni és abba is hagyja. Pár hét. Nekem viszont a főzést is megkönnyítené, ha tudnám, mivel pótolhatom a tejet, tejtermékeket....

És ha lehet, nem kérek lebeszélő kommenteket, mert itt nem ez a kérdés! Köszike!

2014. jan. 15. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogos.


Nincs fogyitabi, de majd ezt meglátjátok pár héten belül.


A tej nyákosító, bevonja a bélfalat és ezzel gátolja a felszívódást, ezért nem ajánlják.


Kókusz, mandula, rizs, zsírtej mind alternativák a tejre akár a tabletta, akár az egészséges táplálkozás szempontjából.

2014. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szteroid nem jó út,akár fogyás,akár izmosodás a cél.Itt egy jó kis cikk:

[link]

Tejet meg csak a bociknak meg a kismacskáknak!

2014. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VWXYZZS ***** válasza:
A férjed hülye. Aki szteroidot szed hülye.
2014. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!