Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lennék? Lent!

Terhes lennék? Lent!

Figyelt kérdés

A menszeszem 11.e korul varhato.

24.én( pont ovulaciokor) voltunk egyutt paromm. Ovszerrel vedekeztunk. Azt tapasztaltam tegnap, hogy barnáztam, pedig ilyen velem mégnem volt, de azóta semmi és ez is elég észrevehetetlen volt. Nagyon félek hogy beágyazódási vérzés. Nade védekezés mellett? Annyira érdekes lenne.

18N várom a vélemenyéket és hasonló tapasztalatokat.



2016. júl. 30. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az óvszer nem szakadt el, akkor nem igazán lehetséges a nem kívánt terhesség.


Ez a vérzés előfordulhat simán tüszőrepedéskor is. Nem kell ahhoz terhesnek lenned, hogy ez megtörténjen. Okozhatja méhszájseb is, meg még sok egyéb más, például fertőzések, gyulladások. Ha előfordul máskor is közti vérzés, még ha ilyen jelentéktelen is, de mindenképp menj el nőgyógyászhoz vele.

2016. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!