Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett menstruációra utaló jelek?

Figyelt kérdés

Évek óta szedem az aktuális tablettámat, eddig semmi problémám nem volt vele, peteéréskor sem volt semmi különös. Pár napja (9-10) folyamatosan úgy érzem magam mint amikor már eljön az idő hogy megjöjjön (mellfeszülés, láthatóan meg is van dúzzadva, alhasi fájdalmak, petefészek körüli fájdalom, izületi fájdalom stb.) Csináltam két terhességi tesztet is, de mindkettő negatív lett.

Lehetséges így is a terhessél, csak a teszt még nem mutatja vagy kisebb felfázás tünetei lehetnek csak?

Rosszindulatú válaszokat nem kérek, köszönöm :) kértem már időpontot az orvosomtól, csak érdekelne valakivel volt-e már hasonló.



2016. júl. 30. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nincs peteérés, ez a lényege az egésznek. Milyen peteérésről beszélsz? Amúgy ha jól szedted, nem maradt ki szem, nem hánytad ki, stb. akkor nem vagy terhes, a tüneteket kb. bármi okozhatja. Van egy szűk tíz évnyi tapasztalatom fogamzásgátló szedéssel, sőt terhes is voltam, szültem is. Én inkább valami egyéb betegségre gyanakodnék.
2016. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is szokott a menstruációm előtt 2 héttel feszülni a mellem és fáj is :) szerintem nincs semmi gond, nekem sem minden hónapban fordul ez elő, van mikor csak 3-4 nappal a mensim előtt kezd el feszülni a mellem, de van, hogy 2 hétig meg van duzzadva. Múltkor én is azt hittem, hogy esetleg terhes vagyok /mellfeszülés miatt/, de szerencsére nem lett semmi, nyugi :) egyébként én is fog.gátlót szedek.
2016. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!