Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon csúnya szőrbenövéssel...

Nagyon csúnya szőrbenövéssel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Kb egy éve kezdtek el "nőni" intim területen ilyen kis csomóim először azt hittem pattanás, aztn egyik nap kidurrant és borzalmasan fájt. elmentünk a gyermeksebészetre, ahol megállapították, hogy carbunculus, leragasztották, hogy majd rendbe jön. egy darabig jó is volt, aztán újra kijött. elmentünk magánrendelésre ahol azt mondták, benőtt a szőrtüsző, betokosodott, begyulladt. sebészi úton el lett távolítva azóta két másik is, de mindig jönnek újak, és egyszerűen nem tudok már vele mit csinálni. szedtem gyógyszert, kaptam krémet, de semmitől nem lett o. tud valaki valami jó megoldást?
2016. júl. 31. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szőrtelenítesz azon a részen?
2016. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lézeres szőrtelenítés
2016. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni, mindenkinél előfordul. Max. nem szőrtelenítesz azon a területen.
2016. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál jártál már?
2016. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanilyen problémával küzdök kb. fél éve (pedig már vagy 15 éve szőrtelenítek ott és eddig nem volt ilyen problémám). Március óta 4 műtétem volt, és folyamatosan szedem az antibiotikumot (a 4. fajtát).Nagyon el vagyok keseredve én is, mert az egyik műtét helye még be sem gyógyul, már jön a következő!

Egyelőre még én is keresem a megoldást ellene, az az egy biztos hogy soha többé nem epilálom meg gyantázom ott, mert akkor ugye nehezebben tud kibújni a szőrszál és szerintem ez okozhatja. Most borotválom, és próbálok megszabadulni azoktól, amik már itt vannak. Van amelyik magától picit visszahúzódik. A kissebbeket magamnak szoktam kiszedni. Fertőtlenített tűvel alányúlok, kiszedem a szőrszálat és fertőtlenítem Betadine-nal. A nagyobbakat meg a sebész szokta feltárni...

2016. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi: 3 bőrgyógyásznál jártam már a fél év alatt, mindig csak krémeket + antibiotikumot kapok rá, amik semmit sem érnek....mindig a sebészeten kötök ki...
2016. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!