Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónaljszag ellen kinek mi...

Hónaljszag ellen kinek mi vált be? Ha izzadékonyabb vagy mint az átlag! 31N

Figyelt kérdés
Természetesen fürdés után,is használok dezodort de sokszor érzem magam izzadtnak. Az alap ,hogy mindennap fürdök de rettenetesen zavar mikor érzem a hónaljszagom. Ki milyen dezodort tud ajánlani?
2016. aug. 1. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hugomnak is ez volt a problemaja es egyszer aphm kiprobaltatta vele a ferfi old spice stiftet es nem izzadt tole. Hasznalta is nyaron mer ugye akkor jobban izzadt de t

elen rexonat hasznalt. Szerint probald ki te is ha mas nem hasznal nem lesz tole ferfi szagod ne aggodj. Estenkent meg reggel hintoporozd be magad. Es ne dezodort hasznalj hanem inkabb stiftet vegyel mert az hatekonyabb izzadasra (nem a golyosra gondolok itt).

2016. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rexónát javasolok. Ez nagyon hatásos a szagok ellen.
2016. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem válnak be ezek a dezodor meg társai. Naturland solutio antisudorica használok. Ezer ft körül van a patikába vény nélkül és sokáig elég. Nincs egyáltalán szagom és gyérebben is izzadok. Vagy ha még is izzadok nincs szaga.
2016. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borotalco Original spray.
2016. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Döme06 válasza:
Nivea deospray! Nekem bevált:)
2016. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem semi ne tőrögyvele .

De a hugomnak bevált a citrolé megfürdöt és utána vet egy citromléfürdöt utána hintö por éskész.

2017. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!