Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnatok nekem segiteni az...

Tudnatok nekem segiteni az intimtolcserrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szoval jovoheten megyek nyaralni es egy eve vettem egy ilyet de meg nem hasznaltam, es most eljott az ideje, de felek tole.

Eddig mindig betetet hasznalok , mert felek h a tampon felcsuszik es nem tudom kihuzni

Ezzel kapcsolatban is az lenne a kerdesem h itt lehetseges-e h jobban felcsuszik?

Es h ki lehet e probalni verzes nelkul h gyakoroljam

Koszonom a valaszokat

16/L



2016. aug. 3. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A Biointimonak van egy ilyene. Láttam róla videót is AvianaRahl csatornáján.

Nem fog fentebb csúszni, ne félj.

Nézd meg a csatornáján a videót. Hasznára válik!

2016. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt

Az lenne meg a kerdesem, hogy verzes nelkul meg lehet-e probalni?

2016. aug. 4. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp próbáld ki, mert nehezebb használni, mint a tampont. Rá kell illeszteni a méhszájra. Én ezt rontottam el párszor és akkor hamarosan elkezdett mellette utat találni és folyni aminek kell :) Azóta mindig benyúlok mellé és leellenőrzöm, hogy jól illeszkedett-e. Ha nem megy, akkor inkább próbáld meg a tampont, hidd el, nem fog felcsúszni. SŐt, szintén azt tudom mondani, hogy azt talán kiszedni is könnyebb. Főleg, ha nincs rutinod.

Amúgy abszolút javaslom az intimtölcsért, mert tök jó. :) Csak lehet, hogy nem a nyaralás alatt kellene próbálnod, hanem otthon nyugis körülmények közt

2016. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!