Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom hogy nincsenek olyan...

Tudom hogy nincsenek olyan házi módszerek de azért megpróbálok hinni bennük, menstruáció előrehozása?

Figyelt kérdés
Aviva tornárol hallottam valakinek tapasztalatok? A csipkebogyóról is olvastam mint tea de nincs itthon ilyensmi. Csak csipkebogyós C vitaminos verbena cukorkánk van ami csipkebogyós. Az jó? Vagy a C vitamin miatt csak eltolja mint a citromlé meg a citrom? A melegvizes fürdéssel mi a helyzet? És ha stresszelek akkor mindig késik de nekem előrébb kellene valahogy hozni.Valaki valami bevált házi praktikát tudna javasolni? (Fogamzasgatlon kivul)14/l

2016. aug. 4. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány napod van még, és mennyivel akarod előrébb hozni.

[link]


Pl. a rozmaring teát több nappal előbb el kell kezdeni inni, és készülj, hogy durván meg fog jönni tőle. (Görcsök, stb.)


Miért, és mennyivel kéne előrébb hozni?

Ha csak nyaralás miatt, vagy ilyesmi, akkor nem érdemes a hormonháztartásod piszkálni, tamponnal tudsz fürdeni is akár, és a strandon se veszik észre.


Ha csak a vérzésed utolsó pár napja csúszna bele a nyaralás első napjaiba, akkor érdemes inkább rövidíteni. Erre a cickafark tea is jó lehet: de két nap alatt úgy kivéreztet, hogy két napig a Tena Lady is kevés lesz. Viszont hamarabb lecseng.

2016. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában 6 napot tart 5 napot nagyon sok vérzéssel az utolson pedig kicsit kevesebbel. Sokkal fontosabb mint a nyaralás mert elsö napjan lenne egy 9 orás vizsgam ráadásul lovon és 3. napjan pedig egy jo hosszu mütétem
2016. aug. 4. 12:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Minimum 3 nappal kellene elorebbhozni
2016. aug. 4. 12:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ok nem annyira érdekes a mütet a fontosabb a lovas cucc nem
2016. aug. 4. 13:02
 5/6 A kérdező kommentje:
A lovasra nem is megyek ha nem tudom eltolni vagy elorebb hozni vagy valami
2016. aug. 4. 13:02
 6/6 Eszter76 ***** válasza:
Ebben az esetben én a műtétet végző orvossal beszélnék. Házi praktikákkal szerintem ne kísérletezz, főleg, hogy nagyon fiatal vagy. De ha a műtét miatt indokolt, akkor lehet, hogy elküldenek nőgyógyászhoz pl. Ezen kívül nagyon fiatal vagy (14 éves) anyukáddal mindenképp beszélj, hogy mitől tartasz, leginkább neki kellene elvinnie téged az orvoshoz.
2016. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!