Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az előző menstruáció után...

Ha az előző menstruáció után 32. nappal csináltam terhességi tesztet, annak már lehet hinni?

Figyelt kérdés
Az eredmény negatív lett, bár még nem jött meg, ma voltam dokinál, és fertőzést mutatott, bár azt mondta, hogy nem valószínű, hogy ettől késik a menzeszem! Bár előzőleg is két hetet késett, és akkor kliont kaptam mert gyulladásom volt! Lehet, hogy a klion antibiotikum van hatással rá? Mert a menstruációm után kellett folytatnom a kúrát, mert közben jött meg!Szóval olyan két hete hagytam abba!
2011. nov. 30. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
az antibiotikum nagyban befojasolhatya de lehet ot mas baj is de nemuszaj lehet hogy eceruen hormonzavarod van ami mostanaba sok nak van es a terhesegi teszt nemindeg mutasa halotam mar sok mindenkitol de ha voltal dokinal akor nemvagy az mert latna . szerintem neagogy hamarosan megjon ha abahagytad ... lehet hogy kesob de lehet hogy nemsokara
2012. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocsi nemnesztem a datumot
2012. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!