Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valamilyen fertőzésem...

Ha valamilyen fertőzésem lenne akkor észrevette volna az orvos és vett volna kenetet?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál. Mondtam neki hogy közti vérzésem volt, késett a menstruációm, többet fáj a hasam mint kellene és erősebb sárgás folyásom volt. Megvizsgált rendesen azt mondta nincs semmi bajom. "csak" felborulhatott a hormonháztartásom a sok stressztől (suli, munka stb) és ha így folytatom a decemberi viszgaidőszak után lehet nem is fog megjönni. Írt fel fogamzásgátlót. Azt mondta az helyretesz. (amúgy is irattam volna)

Ezek szerint tuti nincs fertőzésem ugye? Azt látta volna és akkor vesz kenetet.

Bocsi ha buta a kérdés. Elvileg ő egy elég jó orvos. Szimpatikus volt. Meg alaposnak tűnt. De kicsit félek mi van ha ezt a lépést kihagyta :(


2016. aug. 5. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hagyta ki, ne izguljál.
2016. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!