Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek, ha valami gond...

Szerintetek, ha valami gond lenne, akkor az orvos észrevette volna?

Figyelt kérdés
Pár napja fáj a jobb mellem,és egy csomót találtam benne.Ma elmentek orvoshoz,megvizsgálta,szerinte semmi gond,csak hamarosan megjön a menstruációm.A megnyugtatásomért elküldött mell ultrahangra.De én mégis ideges vagyok.Ha valami gond lenne,akkor ő ma a vizsgálatnál észrevette volna,ugye?
2015. márc. 5. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, épp ezért küldött el uh-ra.
2015. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észrevette volna, de a hibalehetőség mindig ott van... Mutattad neki, hogy pontosan hol érezted a csomót? Ha igen, akkor szerintem meg kellett volna találnia, hogyha lenne ott valami.
2015. márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ige,mutattam,meg is nézte.Azt mondta,hogy csak a közeledő menstruáció okozza.De én mégis ideges vagyok.Ha megtapogatta a csomót és valami gond lenne,akkor ő észrevette volna?
2015. márc. 5. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem szánt szándékkal akarlak beparáztatni, de az én dokim egy 6 centis cisztát nem vett észre a hasamban a saját ultrahangjával (igaz, az nem olyan profi gép mint a kórházi volt), azért küldött el a kórházba, mert "hisztiztem". Szóval nem, sajnos nincs rá garancia, hogy tutibiztosra észrevette volna. Viszont simán lehet egy jóindulatú valami (pl. megütötted a melled), amit 5 perc alatt kimetszenek majd, és kész.
2015. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát,mostmár tiszta ideg vagyok.Azt hittem,ha megvizsgál és szerinte semmi gond sincs,akkor tényleg csak a közelgő menzeszem miatt lett a csomó.Úgy látszik,nem ilyen egyszerű a helyzet.Most már végig idegeskedem ezt a 1,5 hetet,mert 17-ére kaptam időpontot az ultrahangra
2015. márc. 5. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok.Miért?
2015. márc. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!