Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elégge meg vagyok ijedve. Valaki?

Elégge meg vagyok ijedve. Valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves csajy vagyok. Az a gondolat agyazta be magat az elmémbe, hogy varandós vagyok. Viszont szuz. Namost. Tisztában vagyok vele, hogy az ember lanya aktus nelkül is teherbe eshet, ha figyelmetlen. A barátom már kielégített 2 módon, én ot nem. Szóval nem hiazem hogy barhogy nemzoanyag kerulhetett a huvelyembe. Viszont nagyon szedulos vagyok, ez mar elotte is megfigyelheto volt. Am ma elajultam. Mikor hirtelen felalltam megszedultem,szokasosan elsotetult minden aztan bumm, es a kobetkezo emlekem hogy a foldon fekszem. A teerhessegtol azert tartok mert ama utanaolvasgattama neten a szedules okainak es kihozta ezt. Aztan utanaolvastam a terhesseg jeleinek es szimte mindegyik atimmelt. A mensit leszamitva. Az meg 2 ket het kb. Ha megjon megnyugidhatok? Nincs kivel errol beszelnem. Kerlek segitsetekm nagyon ketsegbe vgyok esve

2016. aug. 5. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy várandós. Nyugi. A szédülésnek ezer oka lehet. Te korodban talán a vérnyomásingadozás, vashiány? Érdemes lenne az orvosnak megemlíteni, megméri a vérnyomásod, megnézi a vérképet, hogy rendben van-e, keresgéli az okot.
2016. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Eszter76 ***** válasza:
100%

Szia! Nyugi, nem vagy terhes. A női agy sokmindenre képes - pl. képes pszichésen "terhességi" tüneteket produkálni, ha valaki fél tőle. Aktus nélkül meglehetősen nehéz teherbe esni. Tehát először is nyugodj meg, ne figyelgesd magad és valószínűleg a tünetek is elmúlnak - ha pedig majd megjön, akkor tényleg megnyugszol.

Másodszor - ebben a melegben a kevés folyadékbevitel és/vagy a meleg miatti étvágytalanság (és nem evés miatti vércukoresés) simán okozhat akár ájulást is. Szóval ha szédülsz, igyál meg legalább egy nagy pohár vizet, esetleg gyümölcslét (abban cukor is van), ha meg elfelejtettél enni, akkor pótold (egy alma is megteszi), és mindjárt jobb lesz. :-) Szép napot!

2016. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Majdnem elsirtam magam oromomben :D Koszonom szepen hogy ilyen kedvesen valaszoltatok. Nem is szamitottam ra,azt hittem buta libanak leszek titulalva. Huh. Koszonom tenyleg!! Nagyon megnyugodtam
2016. aug. 5. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:

A babával mivel nincs,gond nincs. De: magányos vagy,vagy mi,mert ezen nagyon könnyű segíteni :)

Hidd el,biztos,h sokan beszélnének veled 37N

De öreg vagyok,sztem tinik is buliznának értelmes csjjal,amikyen vagy. Na,mi legyen?

2016. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,nincs, ki komolyan venne, ez meg azert olyan tema. Edesanyam pedig mar akkor riibancnak tarttott, mikor a baratommal egyuttaludtam egy fesztivalon. (Tehat ott semmi nem.volt)
2016. aug. 5. 14:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Rossz a kapcsolatod a szüleiddel?

Ez abszolút gáz,ahify anyukád nevez. Tettél érte,azon kívül,h van barátid,vagy ez a feszültségük levezetésének módja?

2016. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#ahogy anyukád nevez (pardon, zötyi HÉV-en utaztam)
2016. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, Anyukámmal kimondottan jó. Csak ezen a téren nem értünk egyet, ő mélyen vallásos és szerintem túlreagálja ezt a szüzesség-elvesztés dolgot. És nem nevezett így, csak az eset után utalásokat tett, hogy így vélekedik rólam. De már nem. Csak aznap. És más oka nincs ezt feltételezni rólam :)
2016. aug. 5. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs,ha jó lenne,nevezne,ahogy tette? Csak kérdem. Tudsz vkivel mélyrehatóan beszélni (tesó.barát/nő)?
2016. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Különböző témákról igen. Az itt említett problémám még senkinek nem ecsetelgettem. Mamam tudja a szeduleses dolgot,mert ocsem. Mert itt voltak mikor hanyattvagodtam.
2016. aug. 5. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!