Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? És mit tehetné...

Mi bajom lehet? És mit tehetnék ellene? Eléggé meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy valójában nem komoly a baj, de sosem voltam sem ilyen, sem hasonló helyzetben, semmiféle fertőzésem/ nemibetegségem nem volt, legalábbis tudomásom szerint, rendszeresen járok nőgyógyászhoz is, mondjuk most februárban voltam utoljára.

A helyzet a következő. Egy hónappal ezelőtt lett egy párkapcsolatom, az első intim együtt létre másfél hete került sor. Pénteken is voltunk együtt.

Vasárnap elmondta nekem, h péntek este óta amikor pisil, csíp, ég.

Már ettől megijedtem, mert olvasgattam, hogy létezik olyan fertőzés, aminek lehetek a hordozója tünetmentesen viszont fertőzhet.

Más okból ugyan, de el kellett mennie teljeskörű laborvizsgálatra, aminek az eredményét holnap viszi vissza a háziorvoshoz. Az állapota nem javult amúgy azóta sem, de nem is rosszabbodott.

Nekem semmi tünetem nem volt, aztán tegnap ilyen halványrózsaszínes folyásom volt. Szokott ilyen lenni mielőtt megjön, de aznap meg is szokott indulni a menzeszem. Emellé társul egy kellemetlen viszkető érzés.

Mivel ma reggel még nem jött meg, elkezdtem készülni a nőgyógyászhoz, aztán közben megindult rendesen a vérzés. Gondolom akkor ez a halvány rózsaszínes folyás emiatt lehetett.

Viszont így, hogy megjött, nem tudtam elmenni orvoshoz.

A kellemetlen viszketés megmaradt, sőt az előbb, amikor elmentem pisilni csípett is.

Állítólag, ha meg van akkor nem vizsgálnak meg, de így viszont csak hétfőn tudok orvoshoz menni ezzel , mi lesz ha addigra komolyabb bajom lesz?

Tudok tenni valamit?

Az utóbbi hónapokban egyébként késett, egyszer volt, hogy heteket.. most bezzeg 3 nappal előbb jött meg, pont amikor vizsgálatra szeretnék menni.

Kétségbe vagyok esve. :(

Tegnap még csak a kellemetlen viszketés, ma meg már csíp is vizeléskor, megijeszt ez a dolog. :/


2014. szept. 16. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem valami fertőzést szedtél össze vagy szedett össze ő és ezt átadtátok egymásnak, szerintem ha elmész nőgyógyászhoz megvizsgál ha fontos, vagy hívd fel és kérdezd meg tőle.

Egyébként valami húgyúti fertőzés is lehet.

Vagy akár gomba is.

Felfázás.

Bármilyen fertőzés.

2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!