Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimax 30 alatt?

Klimax 30 alatt?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a mai nap folyamán.Pár hónapja meg van zavarodva a ciklusom.Átállt 28 napról 25-26-ra.Kegyetlenűl fáj a hasam is,térdig be vagyok görcsölve.Egyik nap erős,utána semmi,megint egy picit jön valami,aztán annyi volt.Kicsit aggaszt.Dokihoz szeptemberben megyek,akkor van időpontom.

2016. aug. 5. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. Klimax során inkább rendszertelen lesz, kimarad hónapokig, aztán újra megjön. Hőhullámok is sokszor vannak.

Az nem gond, hogy átállt 26 napra. Az erős fájdalom jelenthet valami problémát, pl. ciszta, myoma, endometriózis. De nyilván ezek sem biztosan. Majd kiderül, ha elmész a dokihoz.

2016. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hormonvizsgálat nem ártana majd (pl. lehet, hogy magas a prolaktinszinted, a pajzsmirigyeddel is lehet gond). Ha még akarsz gyereket, ez lényeges lehet.

A petefészekciszta tényleg nagyon tud fájni, ezt én is tapasztaltam.

2016. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem klimax lesz ez, hanem valami más. Nem várnék vele szeptemberig, men oprvoshoz előbb, beszélj az orvossal telefonon.
2016. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!