Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimax alatt mit tettetek...

Klimax alatt mit tettetek annak érdekében, hogy ne hízzatok el?

Figyelt kérdés
Sajnos hízni kezdtem, pedig nem ettem soha sokat. Mindig mértékkel. Nálatok is ez van?
2016. ápr. 21. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a klimax miatt, lehet kevesebbet mozogsz. Én nem híztam el.
2016. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Klimaxnak nem tunete az elhizas, Egyel robbszor kecesebbet, zard ki a gyorskajat, a tul sok fuszert, edesseget, a joghurtot is!!! Kenyerbol is kevesebbet fogyassz!:)
2016. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A menopauza tünetei engem is érdekelnének, valaki leírná hogy mik azok?

Sajnos én egy elég ritka eset vagyok és pár éven belül leáll a petefészek működésem ilyen fiatalon. Ezáltal nagyon oda szeretnék figyelni és észre venni ha közeledne.. Elnézést hogy itt kérdezek, de látom hogy friss a kérdés és nem szeretnék újabbat nyitni, ha már itt is erről van szó.

Tudom, olvashatnék a neten, de inkább a tapasztalatokat szeretném tudni. A tüneteket, azok gyakoriságát stb.

Előre is köszönöm ha valaki leír egy párat.

2016. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso. Milyen fiatalon? Van mar gyermeked?
2016. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23 vagyok, nyáron leszek 24. Nincs, lombikoznunk kell egyébként is. Ez még megnehezíti az egészet. Hogy egy kis lelki dolgot is említsek, elég érdekes és "dühítő" számomra hogy pont én, pont nekem, aki világ életében anya akart lenni és mindezek tudatában egyre jobban félek hogy nem teljesülhet az álmom.

És valószínűleg hogy még ezen stresszelek is, az pluszba nem tesz jót..

És pont ezért szeretnék tapasztalatokat gyűjteni mert nincs még gyermekem. A meddőségi intézet igazgatója is mondta hogy még épp időben mentem/mentünk.

2016. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ne stresszelj ha az orvos ezt mondta az NAGYON NAGYON BIZTATO. Gondolkodj pozitivan!! Nem azt mondta h sajnos elkestetek!! Sajnalom..sokan jarnak igy, aki meg nem szeretne az sorban veteti el... IGAZSAGTALAN. Enis vagyom ra, de endometriozisom.van es mire gyereket tervesunk 2-3 remelem rendbe jovok!! :(
2016. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!