Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok (lány) és már...

13 éves vagyok (lány) és már régen felfáztam. Mit tegyek? SEGÍTSETEK. PLS. (TÖBBI LENT. )

Figyelt kérdés
Körülbelül már 2 hónapja felfáztam. A gyerekorvosomhoz még nem mentünk el. Anyukám vett nekem Urzinol nevű gyógyszert. Becsületesen ettem. 10 napig napi 3x 1-et. amíg szedtem nem fájt semmi. Sem napközben a nemi szervem sem wc-zésnél. De amint abbahagytam minden ugyanolyan lett mint előtte. (Általában napközben 10 percenként wc-re kell mennem és fáj a nemi szervem wc-zés után meg általában napközben is.) Anyukámmal mondta h akkor most már addig ne szedjek semmit amíg a gyerekorvosom meg nem vizsgálja a vizeletem. De a gyerekorvosom most pont 1 hónapra szabadságra ment. És nemsokára nyaralni megyünk. Kérlek. Segítsetek. Köszönöm.

2016. aug. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, nem értem, hogy hogy lehet egyes szülő ilyen felelőtlen!

Ha van egy bakteriális húgyhólyaghurutod, ami nincs kikezelve, abból vesemedence gyulladás is lehet akár, akkor nyaralás helyett könnyen a kórházban feküdhetsz!

Ha már anyukád ilyen, akkor állj a sarkadra és közöld, hogy vigyen el orvoshoz! Mert minden orvosnak van helyettese, el kell menni a helyettes orvoshoz, csináltasson vizeletvizsgálatot, kikezelnek és máris jobban leszel, megoldódnak a gondjaid!

2016. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nincs gyerekorvos, akkor irány a családiorvos. Nem szabad úgy nyaralni menni, hogy te ilyen állapotban vagy.
2016. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ne legyen helyettese a gyerekorvosnak.

Anyukád meg biztos nem akar unokát, mert ebből egyéb bajok is lehetnek.

2016. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Urológia.

Beutaló nem kell, bementek, kivárjátok a sorod, megvizsgálnak, kapsz megfelelő antibiotikumot.

Félni nem kell tőle, vizeletmintát kérnek, esetleg ultrahangos vizsgálatot végeznek.

2016. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irány az orvos nagy bajod lehet!!! De addig is segithet a tozegafonya, cickafarkfu tea, sos furdo! A tejet, tejtermekeket hanyagold! Nekem sokaig visszatert mindig a felfazas, aztan kiderult, hogy a tejfeherje okozza! Tudom milyen rossz, nem tudom, hogy birtad eddig. Anyukad felelotlen nagyon.
2016. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Anyukàm egy közèpiskolàban tanìt. Magyart ès törit. Megértem h azt mondjàtok menjünk orvoshoz. De hogy vegyem rà anyukàmat?

Màr hetek óta próbàlom.

2016. aug. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!