Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17éves lány vagyok és 50kg....

17éves lány vagyok és 50kg. Nem olyan régen még 60kg voltam (utáltam magam! ) diétázni kezdtem. Olvassatok lejjebb. szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor láttam az eredményt egyre lelkesebben csináltam. Most ott tartok hogy ha meghaladom a napi 300kcal amit gyümölcsök, zöldségek, joghurtok formájában viszek be, akkor egyből rohanok a mosdoba hányni.. Majd edzeni kezdek. Szerintetek beteg vagyok? Anorexias leszek...??

2012. febr. 5. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az vagy.
2012. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kényszeres hányás tuti nem egészséges. Menj orvoshoz!
2012. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már mindenképpen betegség, két okból is. 300 kcal energiabevitel hosszútávon nem tartható. A hányás pedig kifejezetten ijesztő.
2012. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz!
2012. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Anorexiás vagy, bulimiás tünetekkel keverve.


Beszélj a szüleiddel (őszintén), aztán menjetek orvoshoz, mert belehalhatsz de rettentően tönkreteszed magad (tudom, mit beszélek, én is hányok).

2012. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megijsztetek...viszont félek hogy visszahizok:(
2012. febr. 5. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha legyengíted a szervezeted, sokkal könnyebben fogsz megbetegedni, sőt, akár bele is halhatsz. Ettől nem félsz?
2012. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A mai világban, amikor a csapból is az folyik, hogy legyünk vékonyak, lehet, hogy soknak tűnik a 60 kg. De azért érdekelne, milyen magassághoz társult ez. Meg mondjuk egy képet is megnéznék rólad. Én elhiszem, hogy nem tetszettél magadnak, de egészségtelenségbe hajszolni magadat mindennél rosszabb. Főleg, hogy ha mondjuk az emberek nagy részének 60 kg-osan is tetszettél (ezt nem tudom, de el tudom képzelni).

Nekem volt egy barátnőm, aki 150 (!) centis volt, és ahhoz volt 50 kg, és teljesen jól nézett ki, ezt nem csak én gondoltam így. Szerintem te meg kicsit több vagy 150 centinél (csak megérzés, mert a 150 centi ugye elég alacsonynak számít).

2012. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
160cm vagyok
2012. febr. 5. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:

A 160-hoz egyáltalán nem kevés az 50 (csak majdnem) - én is ennyi vagyok.

Viszont el kellene kezdened enni, mert tovább fogyhatsz. Ha nem esel a másik végletbe az evéssel, egészségesen táplálkozol és rendesen mozogsz, akkor nem hinném, hogy 60 kg-ig visszahíznád.

2012. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!