Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányként régen ment, de...

Lányként régen ment, de mostanában képtelen vagyok megtalálni a fiúkkal a baráti hangot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész életemben mindig is könnyebben jöttem ki fiúkkal, több fiúbarátom volt és szerencsére senki sem akart többet barátságnál. Viszont pár hónapja a régi baráti körünk teljesen széthullott, én pedig új embereket ismertem meg, de nem érzem azt mint régen, hogy megbízhatok bennük és csak barátként tekintenek rám. Néha gyakorlatilag menekülök főleg egy-egy iszogatós este után, mert én egyikőjüktől se akarok semmit. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet, hogy barátok maradjunk, CSAK barátok, anélkül hogy ezt így ki kelljen mondanom nekik?

16/L



2016. júl. 17. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt pár év, nővé értél testileg. Most már hozzá kell szoknod, hogy nem haverkodni akarnak majd veled a srácok, hanem bizony többet is akarnak.
2016. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én haverkodni akarok. mit tegyek?
2016. júl. 17. 16:54
 3/8 anonim válasza:
Egyet kell értsek az előttem szólóval. Barátkozni ezentúl már nem nagyon tudsz majd a fiúkkal. Anno én is így jártam. Sajnos ez van.
2016. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A fiúk 16 felett gyűlölik ezt a mondatot a lányok szájából: legyünk inkább csak barátok. A férfiak barátai férfiak. A szerelmeik, szertőik nők. Ez a világ rendje. Ne tegyél semmit.
2016. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, de lett egy szexuális kisugárzásod, amit nem tudsz elnyomni. Ez ellen nem tudsz mit tenni, fogadd el, hogy most már NŐKÉNT tekintenek rád.
2016. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
16 évesen már csak dugópajtit látnak benned,fogadd el. Barátkozni meg ne akarj mert azzal csak megalázod a fiúkat mert ezzel megkérdőjelezed a férfi mivoltukat. Van amelyik srác kis mulya, és belemegy,de ő is folyamatosan a bugyidba kívánkozna és titkon majd reménykedik hogy adandó alkalommal elkaphat.
2016. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz melegekkel! Vagy olyannal akinek van barátnője. Esetleg olyannal, akivel van valami közös hobbi, ami "elfedi" kicsit azt, hogy téged most éppen milyen jó lenne megdugni. Tehát ne csak barátokat, hanem közös elfoglaltságot is keress egyben.
2016. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom régen azért ment jobban, mert még fiatal voltál, és a korosztályodat még nem érdeklik ennyire a kapcsolatok, bőven elég a barátság. Az idő eltelt, és már megnőttél, kamasz lettél, hamarosan felnőtt. Ebben a korban a legtöbb fiú kapcsolatot szeretne, többet mint barátság. Sokan vonzódásként értelmezik a baráti szereteted, ezért okozhat gondod mostanság a fiúkkal barátkozni.

Azt ajánlom, hogy próbálkozz inkább lányokkal, és a fiúkat hanyagold. Persze próbálkozhatsz, csak tudd sok csalódáson kell átmenj, amíg megtalálod azt a fiút aki igaz barátként fog szeretni. Nem azért mert a fiúk a szexre hajtanak, hanem mert nehéz komoly kapcsolatokat kialakítani, főleg ellenkező neműekkel. Vigyázz, nehogy forduljon a kocka és te szeress többet.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!