Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van a menstruációmmal?...

Mi van a menstruációmmal? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 vagyok, 14 éves korom óta menstruálok, szóval már majdnem 3 éve. Sose volt teljesen pontos, ált mindig pár nappal előbb jött meg. Az előző 21 napra jött meg az viszont furcsa volt számomra és nem is tartott túl sokáig ( nekem ált.ban 5-6 napig tart ez meg jó ha 4 napig volt és elég gyenge.) De most eltelt 16 nap és megint megjött, elég erősen. Ilyen velem még nem volt, nem szedek gyógyszereket, szűz vagyok szóval ilyenek nem "zavarhatnak be". Ez mitől lehet? Úgy vagyok ha következő is ennyivel előbb jön meg mindenféleképpen elmegyek nőgyógyászhoz. Addig valakinek valami ötlet mitől lehet?

2016. aug. 7. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem alltak meg helyre a hormonjaid, vannak hormontablettak attol helyre fog alni:)

De egyebkent lehet a stressztol,milyen kajat eszel stb. Sok dolog allhat a hatterbe

2016. aug. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nagyon rövid a tizenhat nap
2016. aug. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el megnézetni magad
2016. aug. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!