Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Valaki volt mar...

S. O. S. Valaki volt mar hasonlo helyztben?

Figyelt kérdés

Hekyzet a kovetkezo. Szedek fogamzasgatlot eleg regota. Parom is neha vedekezik. De par hete egy vasarnapi napon mikor be vettem az elso fogamzasgatlot(havi verzes utani elsot) akkor ra 1-2 orara a parommal egyutt voltumk, es nem vedekeztunk raadasul megbsem szakitottuk stb. Azota mindem nap szinte hanyingerem van..nem hanyok csak hanyingerem van. Es erzekenyebb vagyok. Mindemem szinte elsirom magam amin egyebkent nem tennem.

Nem hinnem, hogy terhes lennek.. de nem tudom. Biztos sem vagyok benne,hogy nem.



2016. júl. 19. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél egy tesztet a patikában és pisild le .
2016. júl. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Én is így voltam, hármasikreim születtek:)
2016. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De nem értem... Fogamzásgátlót szedsz, annak pont az a lényege, hogy nem kell gumit használni, és a párod beléd élvezhet a ciklus bármelyik napján (a 7 napos szünetben is véd). Most akkor mi a probléma?

19L

2016. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a probléma amit leirtam. A tuneteket nem en szabalyozom a fogamzasgatlot pedig szedem, Ne legyel ertetlen legyszives..
2016. júl. 19. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Te meg be legyél böszme légy szíves. Ha rendesen szeded a gyógyszert, nem lehetsz terhes. A hányinger nem csak a terhesség jele lehet...
2016. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze a tabletta sem biztosít 100%-os védelmet, így nyilván előfordulhat. De ha időben bevetted a tablettát, akkor akármit csinálhatsz, mert nem lesz peteérésed, magyarul nincs minek megtermékenyülnie.
2016. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!