Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlott a suliban a...

Hogyan zajlott a suliban a felvilágosítás és ti kaptatok rajta kis füzetet vagy betétet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
ööö asszem 7.-ben a tanár előadást tartott (h mit mondott már nem emlékszem) mi meg végig röhögtük, mint minden ilyen korú gyerek, mert még elég kis dedósak. Aztán osztott egy kis csomagot (ami tele volt bazinagy betéttel) és egy kis füzetet. Amit hazaértünk elástuk:P
2010. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lemaradtam róla. Mielőtt a sulimban megtartották volna, elmentem máshová, ahol akkor már túl voltak rajta.
2010. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. ápr. 18. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a védőnő és a biológia tanár tartott felvilágosítást, 6, 7. osztályban. Beszélt a menstruációról, majd kaptunk egy kis csomagot, amiben volt egy tisztaásgi és eü-i betét és kis füzetek.
2010. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk volt vagy 3x, még gimiben is, mindig kaptunk betétet, gumióvszert, meg füzetkéket
2010. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk a lányoknak az orvosi vizsgálat után az iskolai védőnő beszélt ezekről és kis csomagot is kaptunk

7.be volt úgy emlékszem

2010. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálunk 6.ban volt egészségtan órán, a védőnő még csomagot is adott amiben betétek, menzesz naptár volt.
2010. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk 5be 6ba 7be volt

kpatunk minden alkalommal egy csomagot amibe volt kb. 5 eü betét 5 tisztasági, menzesz naptár, könyv a menstruációról, anyáknak levél..

+ egyszer biosz órán mindenki kapott 12 betét cska ugy

hetedikbe

2010. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!