Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Voltam nőgyógy...

Ez mitől lehet? Voltam nőgyógyásznál, de nem hatott amit felírt. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb.egy hete fehér, tejszerű folyásom van, a szaga nem olyan kellementlen, inkább csak más mint szokott lenni(nem tudom megmondani, hogy milyen, szóval eszerint sajnos nem tudok keresgélni a neten), és a szeméremajkaim közt túrószerű váladék van "megrekedve". Nem viszket(csak néha), nem is csíp. A nőgyógyász Pevaryl(azt hiszem valami ilyesmi volt a neve)3db-os hüvelykúpot írt fel, amit el is használtam az utasítás szerint. A helyzet viszont nem javult, ugyanolyan. Mit tegyek? Menjek megint vissza? Vagy valami tanács? Egyáltalán mitől lehet? Mindig tisztálkodom, nem volt antibiotikumos kezelésem. Fogamzásgátlót szedek, nem tudom ez számít-e.

2016. aug. 9. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt a labor tudja neked megmondani, hogy mi okozza. Igen, menj vissza mindenképp. Előfordul hogy egy egy gyógyszer nem használ.
2016. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza. Kenetből lehet csak megállapítani, hogy mi az.

Egyébként fogamzásgátló okozhat ilyet, amíg szedtem, addig gyakran mindenféle visszatérő folyásom volt, és nem nagyon tudtak vele mit csinálni. Amikor abbahagytam, akkor megszűnt.

2016. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű valami gombás dolog, de kenet kéne. Pevarly nálam a második 3db után hozott eredményt+ immunerősítés (grapefruit csepp évente egy kúra) segített.

Okozhatja a tabletta, nekem is 2x volt egymás után miután elkezdtem. Partnert is kezelni kell, a nőgyógyásztól kérj neki is kezelést és amíg mindketten nem vagytok gyógyultak addig tilos a szex.

2016. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor mindenképp visszamegyek!
2016. aug. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!