Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap voltam nőgyógyásznál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltam nőgyógyásznál, és felírt a doki fogamzásgátlót, és még vissza kell mennem laborba?! (bővebben)

Figyelt kérdés
most fogom először szedni. megvizsgált,kenetet vett, majd adott egy beutalót a laborba vérvételre, de közbe meg felírta a fogamzásgátlót három hónapra,és azt mondta hogy ha a laborban majd minden stimmel, akkor nem kell hozzá vissza mennem csak váltsam ki,és szedhetem is, na de én azt honnan tudom h stimmel e majd a laborban?:D ott mondanak valamit? és mi történik ha nem megyek el,csak kiváltom és elkezdem szedni?

2012. jún. 8. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Helytelenül járt el a doki.. Neki kell kiértékelnie a vérmintádat és csak utána írhat gyógyszert, ezért elég csúnyán megfingathatnák..

Szerintem amikor meg van a labor eredményed menj vissza hozzá hogy értékelje már ki, mert te nem vagy doki..

2012. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezed meg 20x, akkor is fogja egy labororvos értékelni a beutaló alapján, de ő egyéb intézkedést nem fog tenni. Hogy visszamész e, te tudod, a labororvos véleménye alapján eldöntöd, rajta lesz a leleten.
2012. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,csak az a baj hogy msot is majdnem 6óra volt,mire sorra kerültem..:S
2012. jún. 8. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
azért írtam ide is,mert ott nem kaptam rá választ. ha zavar akkor ne szólj hozzá...:)
2012. jún. 8. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el a laborba, de kezd el szedni. Ha rosszak az eredményeid, megbeszéled a nőgyógyásszal a további folytatást. Az orvosokhoz próbálj meg időpontot kérni: elvileg már a háziorvosoknak is kötelező ezt a "szolgáltatást" nyújtaniuk, nem ám a szakorvosoknak.
2012. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még ne kezdd el szedni!


A laborban kérdezd meg, hogy mikor lesz eredmény, illetve azt, hogy neked kell érte menned, vagy majd átküldik az orvosodnak.


Milyen vizsgálatokat kért? Csak májfunkciót vagy APC rezisztenciát is?


Azért javaslom azt, hogy még ne szedd, mert ha a vérvétel igazolja, hogy esetleg trombózishajlamod van, akkor ha nem vagy szerencsés, akkor azalatt az egy hónap alatt is pórul járhatsz.

2012. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is kellett vértétel emiatt. a papíron ott vannak a határértékek, és hogy neked abból mennyi az értéked. ha nincs mellette + vagy - jel, akkor normális, de a táblázat végén az összegzésben odaírák néha az eltérést. én doki nélkül is láttam h minden okés, de azért vidd el neki h ő értékelje ki
2012. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!