Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan halasszam el a menstruá...

Hogyan halasszam el a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban kéne el halasztanom egy héttel a menstruációmat nyaralás végett. Antibebi tablettával szeretném de eddig nem szedtem és nem tudom hogy kezdjem el h már jövő hónapban el halasszam vele a menzeszt.

2016. aug. 10. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de eddig azt hittem ez jön azt megvan. Igaz, pasi vagyok.
2016. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem kezdeném el a tablettát. Azon kívül, hogy káros, de ezt most tegyük félre, előfordulhat, hogy az első hónapokban köztes vérzésed lesz. Ki sem fogod tudni számolni mikor fogsz barnázni v. vérezni és mikor nem. De a Te döntésed.
2016. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne légy hülye, ne kezdj tablettázni. Kezdj imádkozni. A te esetedben csak az segíthet.
2016. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a sok C vitamin segít. De miért szeretnéd elhalasztani? Én már csak tudom, nincs olyan helyzet, amit nem lehet menstruáció közben is átvészelni. Ha vízhez mentek használj tampont és kész, csak figyelj a higéniára.
2016. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!