Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan halasszam el a menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan halasszam el a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Augusztus 10.-20ig tengerre megyünk és pont 14-15kell hogy megjöjjön abban a hónapban. E hónapban julius 18án kell hogy megjöjjön azaz kb 25.26.ig lesz meg. A fogamzásgátló nem jó,nem birja a szervezetem, egyszer próbáltam szedni és össze vissza jött meg a menstru. 3napig megvolt,3nem,3ig megint meg volt,3ig nem.... Kérlek benneteket hogy akinek van valami jó ötlete, irjon mert eléggé elszomorit a helyzet.
2009. júl. 4. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
korábban is volt ilyen kérdés. ott azt válaszolták, hogy nőgyógyász tud felírni valamit (nem a fogamzásgátlóra gondolok).. szóval szerintem menj el egyhez, és őt kérdezd meg.
2009. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
gyorsan ejtsd teherbe magad, és 9 hónapra meg van oldva a probléma
2009. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor ezt a kérdést írtad, rengeteg hasonlót kidobott, ebben biztos vagyok. Mellesleg nem értem, miért a fogamzásgátláshoz írtad, mikor ennek semmi köze ehhez. Legközelebb a Nők egészsége topicot válaszd. Jöjjön most, amit már számtalanszor leírtunk. A menstruáció nem olyan dolog, hogy el lehet halasztani. A náthát se lehet másik hónapra időzíteni, ha éppen akkor nincs kedved otthon feküdni. Sok féle buta módszert írnak, citromlé, hormonok és egyéb gyógyszerek, de nem valószínű, hogy bármilyen sikeres eredménye lesz, maximum rombolod a szervezetedet.

Keress fel egy nőgyógyászt, ő talán tud valamit ajánlani, bár ha fiatal vagy -gondolom igen-, akkor nem tudom a szervezeted elbírja-e.

Inkább próbáld ki az OB termékeit, azzal ugyan úgy fogod érezni magadat, mint a sima napjaidon! =)

2009. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért mert kipróbáltál egy foggátlót ami nem jött be, az nemazt jelenti h egyiksem jönne be. vannak ilyenek, h 1-2 tablettát nem tolerál a szervezet, ilyenkor az orvos felszokott írni egy másikat, próbaképpen. rengeteg féle tabletta létezik, különböző hormontartalmúak, különböző igényeknek megfelelőek, sztem érdemes lenne inkább a tablettákat próbálkozni, később is jóval megkönnyíti az életedet, a menzesz terén is, és a szeretkezés terén is.
2009. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ess teherbe.
2009. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!