Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyag és végbélsérv műtét...

Hólyag és végbélsérv műtét után rövid idő elteltével másnak is visszatért a probléma?

Figyelt kérdés
Urológus műtött, mert a hólyagra is rá volt ülve és a húgycsövet megtörte. Nekem visszamaradt a vizelet és állandó fertőzést okozott. Laparoszkópos műtétem volt és hálót ültettek be. Alig 2 hónap telt el és már éreztem a végbél sérvet, most pedig már lufi van és egyre nagyobb. Pedig teszek a szorulás ellen, ami érdekes hogy a műtét előtt nem volt. Tudtok Budapesten egy jó Nőgyógyászt aki helyrehozza?
2016. aug. 11. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A hólyag- és végbélsérv oka a medencefenéki izmok és a hüvleyfal gyöngesége. Ha ezt nem szünteted meg (intimtornával), akkor minden mütét hiábavaló, mert nem az okot, hanem az okozatot kezelik, és ezért nem tartós az eredmény.
2016. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Időm sem volt még, mert idén májusban (3 hónapja) műtöttek és hálózás után nem lehetett ilyesmit. Sajnos szövet vékonyodásom van, mert 44 éves létemre 6 éve, a fiam születése után, leállt a hormon termelésem. Nekem az a fura, hogy a sérv okozta hólyag gyulladások is visszatérnek. Lehet hogy ezt szabással kellene megoldani és nem csak belülről támasztani hálóval.Megpróbálom a tornát mindenképpen!
2016. aug. 11. 16:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. aug. 11. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Valakinek van jó tapasztalata tornáról vagy dokiról Budapesten?
2016. aug. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!