Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menstruáció közötti...

Két menstruáció közötti vérzés lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)


Ma megjött menzeszem. De előző hónapban (nem naptár, hanem a ciklusom szerint) kétszer jött meg a menzeszem.

07.11-jén jött meg először (07.16-ig tartott), majd 07.25-én is megjött pontosan két héttel később. A mai nap folyamán úgy jött meg, ahogyan az első júliusi vérzésemhez képest meg kellett volna jönnie (30-31 napra szokott nekem megjönni.)

Mikor júliusban másodjára megjött, akkor nem görcsöltem (amúgy se nagyon szoktam), és ugyanúgy 6 nap alatt lefolyt minden, mint mindig. Nem barnás pecsételésem volt, hanem úgy véreztem, mint mindig. Nem élek nemi életet, nem szedek fogamzásgátlót, semmit se szedek.

Gyanakodhatok arra, hogy köztes vérzésem volt csak a kemény vizsgaidőszakom miatt?

Vagy így is menjek el orvoshoz?


2016. aug. 11. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen már nekem is volt. Én nem mentem el orvoshoz, de nem is lett semmi bajom. Viszont ha nagyon félsz, hogy lesz valami, soha nem árt egy nőgyógy vizsgálat bármilyen kellemetlen is.
2016. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!