Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet valahol venni gumi...

Lehet valahol venni gumi zoknit úszáshoz, hogy a medence alja ne törje fel a kisfiam lábát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 12:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Akkor már miért nem vízi cipőt veszel neki? Az kényelmesebb és legalább strandpapucs se kell akkor neki.
2009. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen az a vizi cipő?
2009. aug. 21. 12:16
 3/7 anonim válasza:
100%

általában a sziklás, kavicsos tengerpartoknál hordanak "vizicipőt".

[link]

[link]


Tesco, Auchan meg hasonló hipermarketekben gyakran árulnak nyáron, de találsz a Decathlonban meg szerintem a Hervisben is.

2009. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Milyen az a medence, ami feltöri a kisfiad lábát???... 8-o


Elég sokat jártam úszni (iskolás koromban egyesületben úsztam), a gyerekeim is jártak az iskolával 2 éven át hetente 2x úszni, soha senkinek ilyen panasza nem volt.

2009. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A medence alja nem egyenletesen sima és ahogy próbál megállni a vízben kidörzsöli.
2009. aug. 21. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
A decathlon lesz a Te boltod, vagy a [link]
2009. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
39%
Aztán majd egy karcolásnál is hisztizni fog a gyerek, de te tudod. Nekem soha nem vettek anyuék ilyeneket és semmi bajom.
2009. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!