Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből valami baj?...

Lehet ebből valami baj? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnapelõtt este eléggé becsicsentettem majd szeretkeztunk a párommal.

A menszesz utolsó napjain voltam, hát gondoltam kiveszem a tamponom.

Teljesen meg voltam gyõzõdve róla, hogy kivettem, de reggel másnaposan felébredtem, kiváncsiságból megnéztem és még mindig ott volt.

Ùgy szeretkeztünk, hogy bent volt a tamponom és nem tünt fel.

Nagyon nehezen kiszedtem, leguggolva.

Azòta azt érzem, mintha még mindig benne lenne és sürü a folyásom.

Nem viszket, nem fáj, bár alapból nagyon sok fehér folyásom szokott lenni, de úgy tünik mintha most sürübb lenne.

Lehet, hogy már csak bebeszélem magamnak, de kissé bepánikolok az ilyenektöl. És még sosem voltam nögyógyásznál.

A párom mindenáron szexet akar, de én inkább azt gondolom pihentetni kéne.


2016. aug. 12. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:
20/L
2016. aug. 12. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha ennyire aggodsz ideje lesz elmenned a nő gyogyaszhoz ő biztos mindent ellenőriz és mivel nemi életet élsz sztem ne hanyagold el fél évente egyszer azért sztem illik egy rutin vizsgálatra elmenni én is járok mióta van párom 18L
2016. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Hát az elsõ gondolom nem egy kellemes èlmèny, de muszàly.

Köszi a vàlaszt.

2016. aug. 13. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogyis kell félévente rutin ellenőrzésre járnod!

A nemi élet kezdete után kb 1 évvel illik elmenni az elsőre és onnan kezdve évente-2 évente..

2016. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!