Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez hormonális zavar?...

Lehet ez hormonális zavar? Forduljak orvoshoz? Bővebben lent.14/L

Figyelt kérdés
Amióta megvan a menzeszem azóta szőrösödik durván a hasam. A karom az normális nem túl szőrös. Az elején jó volt a menzeszem pontos volt aztán kimaradt 4 hónapot aztán megint jó volt most meg össze-vissza. Nincs pattanásom. Izzadósabb vagyok mint mások. Baj lehet vagy csak véletlen egybeesés? Normális a has szőrzet? Forduljak orvoshoz vagy epiláljak? Mit tehetnék? Nagyon szégyenlem
2016. jún. 20. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a szor tenyleg durva nem csak a termeszetes pihe, akkor endokrinologushoz kell fordulni vagy borgyogyaszhoz, lehet hormonproblema

A tobbi ebben a korban termeszetes, mindenki izzad ilyenkor nagyon, a mensi meg meg nem allt be, nincs vele gond

2016. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem az eros izzadas sem normalis. Mindenkepp fordulj endokrinologushoz. Ha nekem idejeben kiderultek volna a bajaim, sokkal konnyebb lenne most.
2016. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg megtudhatnám mi a probléma?mert akkor lehet szivesebben fordulok orvoshoz. Írhatod privátba is ha szeretnéd:)
2016. jún. 21. 13:52
 4/8 anonim válasza:

13 eves koromban elkezdtem iszonyatosan izuadni es szorosodni. Eloszor a labam (ami ugye termeszetes de akkor is azt gondoltam, hogy olyan mertekben nem), majd a hasam, vegul az arcomon is voltak fekete szorszallak. Ekkor volt 1 eve mikor megjott eloszor. Sosem volt rendszeres ciklusom. Az orvosok mindig csak legyintettek, hogy mert fiatal vagyok, majd beall. Harcoltam az izzadassal es a szorszallakkal egesz 19 eves koromig majd elkezdtem hizni. Kevesebb, mint 1 ev alatt felszedtem tobb, mint 30 kg-t. Szoval orvosrol orvosra jartam es vegul koderult, hogy inzulinrezisztenciam van PCOS-sel. Dietaval es rendszeres testmozgassal karban tudtam volna tartani, viszont igy hogy csak evek multan jutottam el normalis orvoshoz eletem vegeig gyogyszert kell szednem es meg igy is szerencsem van, hogy nem lettem cukorbeteg.


Nem allitom, hogy neked is ez lenne a bajod, de szerintem mindenkepp menj el orvoshoz, mert ami zavar a testeddel az nem termeszetes es valami kivalto oka van.

2016. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Jobb lesz ha dokihoz megyek.

2016. jún. 21. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kelkene menned,ő foglalkozik a hormonokkal,vérvételból is látható a hormon szinted már
2016. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha megakadályozzák akkor megáll a szőr növekedés? Vagy mi lesz? Hogyam tüntethetném el,hogy kevésbé legyen ilyen szőrös?
2016. jún. 28. 13:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyi idő alatt nagyon durvult a helyzet. Az egèsz hátam szőrös a hasam a mellem lett egy kicsi a szám fölött és most már a nyakamon ès közel az államnál is van. Nem merek erről apuval beszélni anyu megkomolytalan ehhez. Házi orvos lehet lenéz vagy nemtudom.
2016. júl. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!