Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/l Miért van ez a tampontól?...

13/l Miért van ez a tampontól? Más is így van ezzel? Lentebb a többi.

Figyelt kérdés
Másfél éve mensizek, betétet szoktam használni, kb. fél éve próbáltam ki a tampont nagyon nehezen ment,nagyon ritkán használom most is, csak ha nagyon muszáj. Egyszerűen nem tudom másképp elmondani,de irtózom tőle. Ha felraktam,akkor már nincs semmi baj, csak maga a felhelyezés kegyetlen. Volt 10 évesen egy szép vesemedence gyulladásom akkor sok gyógyszert kellett szednem,az antibiotikum mellé hüvelykúpot katam. Attól is ugyanígy volt,már a látványától borzongtam, nem is tudtam felrakni,minden este anya csinálta. Rendbejöttem. Most a tamponnal vagyok így.Viszolygok tőle amikor oda kell dugnom valamit. El fog ez múlni?

2016. aug. 12. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl kicsi vagy még hozzá, ha irtózol oda nyúlni. Nem a legkényelmesebb dolog, de engem sosem feszélyezett. Térj vissza rá néhány év múlva!
2016. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A velem korabeli barátnőim simán használják. Én csak nagyon ritkán. Pedig kényelmesebb mint a betét.
2016. aug. 12. 21:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is 17 éves létemre:D

Mikor gombám volt és hüvelykúpoznom kellett, na ugyanez... Nem tudom mitől függ:|

2016. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vag még, hagyd inkább. 14 évesen röhögve használtam, akkora megkönnyebbülés volt, hogy végre nem érzem, ha épp megvan, ne olyan, mintha pelenkában ülnék. Úgy kell felfogni, hogy ezt muszáj és sokkal egyszerűbbé teszi az életet.
2016. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném és is használni, hisz amikor bent van nem is érzem,csak a felrkása rossz nagyon. Ha a kezembe fogom már attól stresszelek.
2016. aug. 13. 11:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt kellene leküzdeni valahogy.
2016. aug. 13. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos akkor nem csak én érzem úgy a betéttől mintha pelenka lenne.. :)

A tampontól meg ne irtóz igaz 13 évesen még nem kellene max ha már elveszted vagy tényleg minimum 14 éves képesen kb.

Én is irtóztam a elején felhelyezni mert nem igen akart menni s kicsit fájt is de utána a megkönnyebbülés már kárpótolt :3

Egyszerűen felesleges ezen stresszelned mivel fontos és nem a életed függ tőle vagy a jövőd :) csak pár perc.

S attól se kell tartani hogyha oda kell nyúlni pár év múlva attól kell hogy már ne nyúlkálj oda olyan sűrűn. szerintem. 20/l

2016. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy velem van a baj, mert az összes barátnőmnek simán megy. Lehet, hogy még régebben a kúpoktól, vagy nem tudom.
2016. aug. 13. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj csak a szervezeted nem ehez van szokva/nem is arra szolgál még ennyi idősen hogy ott legyen valami.

De az hogy rá van véve hogy muszáj legyen az meg nem jó mert van a test s van a lélek de hiába akarod te ha a tested meg nem.

Amúgy meg nyugi lehet hogy a barátnőid is csak úgy mondják hogy nekik megy s mégse olyan könnyen azért.. :D volt már részem ilyesmiben barátnővel hogy mondta hogy milyen könnyű meg hogy sokszor szokta aztán meg mikor velem volt táborban nos akkor derült ki hogy füllentett... :p

2016. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!